V Jedné rodině se možná budou dít zázraky

V Jedné rodině se možná budou dít zázraky

Co bude s Karlem a Petrou? Dá se tak velká zrada překonat? A proč přináší Irena Mrakovi účty související s těhotenstvím? Jejich dřívější domluva už neplatí? Ještě větší rodina, ještě více lásky.

Za Mrakem (Petr Čtvrtníček) přichází Irena (Petra Nesvačilová), která čeká jeho dítě. Drží v ruce hromadu účtů a vypadá to, že její slib, že po něm kromě jeho spermií už nic nebude chtít, asi zas tak úplně platit nebude. Karel (Tomáš Jeřábek) se probouzí na gauči v Klářině (Zuzana Vejvodová) obýváku a děti jsou ještě více zmatené. Znamená to snad, že se máma s tátou vrátili k sobě? Rodiče malých dětí, které Karel hlídá, zase zajímá, proč hlídání zrušil, a trvají na tom, že si zaplatili jeho služby až do konce měsíce. A Boba (Pavel Zedníček) s Martou (Jana Paulová), kteří si užívají hezkou chvilku v maringotce, překvapí Dominik (Adam Mišík) s Žofkou. Ale ještě větší překvapení na Dominika čeká, když navštíví Petru (Tereza Kostková) a dozví se, co jí Karel provedl.

Premiéra rodinného komediálního seriálu dnes ve 20.20 na TV Nova.

Hrají: T. Kostková, T. Jeřábek, F. Blažek, B. Kohoutová, Z. Vejvodová, P. Pagáčová, V. Matějovský, P. Zedníček, J. Paulová, P. Nesvačilová, C. Dobrý, E. Holubová, A. Mišík, M. Vladyka, V. Navrátil, P. Čtvrtníček a další. Scénář: M. Turnovská. Režie: J. Fuit