Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA - NOVA A VOYO. NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ, NOVÉ SEZONY
24. 2. 2023 10:37
TV Nova a Voyo aktuálně připravují 46 nových, původních projektů o 711 epizodách a celkové stopáži 619 hodin. Mezi nimi například vůbec první fantasy sérii, duchařský seriál s Miroslavem Donutilem, příběh o dopadení spartakiádního vraha nebo první český stand-up speciál. Programová nabídka TV Nova a Voyo se významněji rozšíří o žánr dokumentární tvorby. Na novinkách, které se divákům představí v následujících sezonách, se po boku kreativních producentů TV Nova a Voyo podílí 21 nezávislých produkčních společností.
DVACET STATEČNÝCH JE UŽ NA OSTROVĚ. SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO UŽ BRZY NA VOYO A TV NOVA
17. 1. 2023 14:33
Praha 17. ledna 2023 – Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko již 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova. Televizní diváci se na ostrovany mohou těšit vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:35 hodin. Survivor přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící, připomínající přežití na pustém ostrově. Budou si muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně pomocí křesadla, hladem, steskem po domově a pohodlí a hlavně se svými soupeři a jejich taktikou. Zvítězí nakonec jejich schopnost umět říct správná slova ve správný čas a udržet si hráče na své straně? Bude jejich strategií lest a vypočítavost, nebo férová hra? Nebo si vystačí s fyzickou silou?
PRESSKIT SURVIVOR 2023
17. 1. 2023 14:22
NA OBRAZOVKY TV NOVA PŘICHÁZÍ NEJDRSNĚJŠÍ REALITY SHOW – SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO! SOUTĚŽIT V NÍ BUDOU I ZNÁMÉ OSOBNOSTI!
PREZIDENTSKÉ DEBATY TV NOVA OSLOVILY TÉMĚŘ TŘI A PŮL MILIONU LIDÍ
13. 1. 2023 15:10
Praha, 13. ledna – TV Nova včera znovu potvrdila, že je lídrem zpravodajského vysílání v zemi. Debatu tří hlavních prezidentských kandidátů vysílanou na TV Nova sledovalo 1,984 miliony diváků starších čtyř let a dosáhla celkového zásahu 3,049 milionu diváků starších čtyř let (průměrný počet diváků, kteří ji kontinuálně sledovali alespoň tři minuty). Drtivým způsobem tak porazila předvolební debaty konkurenčních televizí. Zpravodajský highlight letošního roku si nenechalo ujít 50,32 % diváků u televizních obrazovek v CS 15-54, jednalo se o nejsledovanější pořad po 20. hodině večerní ve všech hlavních cílových skupinách. Debata hodně zaujala i mladé publikum, podíl na sledovanosti diváků v CS 15-24 byl 64,43 %. Na TN Live debata oslovila přes 100 tisíc online diváků a na sociálních sítích měla přes 25 tisíc zhlédnutí. Skvělých výsledků dosáhla celková denní návštěvnost TN Live i přes HbbTV, a to přes 50 tisíc diváků.