Tiskové zprávy

TV NOVA ROZŠIŘUJE SOCIALTV A POSOUVÁ MOŽNOSTI POD ČERVENÝM TLAČÍTKEM
12. 7. 2022 15:05
Skupina Nova znovu rozšiřuje možnosti červeného tlačítka a přichází s novinkou v prostředí aplikace SocialTV. Ta byla uživatelům představena v květnu v souvislosti s propojením se sociální sítí Instagram. Nyní se aplikace upgraduje o další sociální síť – TikTok.
TV NOVA LÍDREM SLEDOVANOSTI NA TELEVIZNÍHO TRHU I V PRVNÍ POLOVINĚ ROKU 2022
1. 7. 2022 15:51
Skupina Nova díky svému kvalitnímu a atraktivnímu programovému schématu s úspěšnými formáty zůstává v první polovině roku 2022 na pozici jedničky na televizním trhu u diváků 15-54 jak v celodenním podílu, tak v prime-time. Jarní schéma bylo plné oblíbených stálic, napínavých show i úplně nových formátů. Skupina Nova je tak už od startu měření v roce 1997 na jednoznačném prvním místě v televizní sledovanosti u diváků 15-54.
TISKOVÁ ZPRÁVA - PROJEKTY PRO ROK 2023 A NÁSLEDUJÍCÍ SEZÓNY
28. 6. 2022 09:22
Televize Nova a Voyo představují projekty hrané tvorby připravované pro sezony roku 2023 a dále. Diváci se mohou těšit například na výpravný Obchodní dům, zasazený do období těsně před druhou světovou válkou, příběh jedné skoro obyčejné rodiny podle scénáře Alice Nellis nebo seriál o tom, jak Martin Pechlát jako Táta v nesnázích zkouší znovu nalézt lásku navzdory třem dcerám, které se mu rozhodly nastěhovat zpět do života. Projekty z dílny Voyo Originál se v nejbližších sezonách rozšíří o minisérii Hojer, mapujicí případy legendy československé kriminalistiky Jiřího Markoviče, pokračování veleúspěšné série Iveta nebo špionážní thriller Extraktoři. Připravuje se také návrat legendární Kriminálky Anděl.
ÚSPĚŠNÝ REPOSITIONING TÉMATICKÝCH STANIC SKUPINY NOVA
14. 4. 2022 07:58
Skupina Nova minulý rok na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a grafických změn s cílem lepší profilace svých stávajících tematických stanic. Ty představují alternativu k hlavnímu kanálu TV Nova, oslovují specifičtější cílové skupiny a dosahují vyšších afinit pro reklamní zadavatele