Tiskové zprávy

KDO SE VYŠVIHNE NA ŠPICI TUZEMSKÉ GASTROSCÉNY? POHLREICHŮV SOUBOJ RESTAURACÍ ZAČÍNÁ VE STŘEDU 8. BŘEZNA
6. 3. 2023 14:28
Zátěžový test v podobě třiceti hladových Zdeňkových krků, tajný host v době nepřítomnosti majitelů i závěrečný duel v Next Door by Imperial. Tak budou vypadat první ze zkoušek na cestě hledání té nejlepší tuzemské restaurace. Z výběru a tipů diváků jich Zdeněk Pohlreich nejprve vybral dvanáct, jež vstoupí do vzájemné klání. Zastoupena bude česká klasická i moderní kuchyně, ale do jeho hledáčku se dostaly i podniky zaměřené na asijskou, italskou nebo americkou gastronomii. Hned v prvním díle se proti sobě postaví dva vyhlášené zájezdní hostince - U Jiskrů ze Strakonic a Na Pašince z Kutné hory. Pohlreichův souboj restaurací začíná na TV Nova ve středu 8. března ve 20.20 hodin. Už nyní je na Voyo.
PRESSKIT - SUPERLOV
1. 3. 2023 09:37
V novém pořadu bude vždy jeden soutěžící bojovat se dvěma až pěti lovci až o milion korun. Superlovem provede Ondřej Sokol.
SUPERLOV ZAČÍNÁ. KDO SESTŘELÍ PĚT LOVCŮ A VYHRAJE MILION?
1. 3. 2023 09:32
V sobotu večer, 4. března, diváci TV Nova poprvé uvidí Superlov, „super verzi“ divácky velmi oblíbené vědomostní soutěže Na lovu, která se okamžitě po svém uvedení na televizní obrazovky na podzim roku 2021 stala nedílnou součástí podvečerního vysílání TV Nova. V novém pořadu bude vždy jeden soutěžící bojovat se dvěma až pěti lovci až o milion korun. Superlovem provede Ondřej Sokol.
PRESSKIT - NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ PRO NOVÉ SEZONY
24. 2. 2023 10:51
PREMIÉRY PŘÍŠTÍCH SEZON NA NOVĚ A NA VOYO: PŮVODNÍ ČESKÉ FANTASY, LOVEC DUCHŮ MIROSLAV DONUTIL, VRAŽDY V CHORVATSKU, MEDVĚDI NA SLOVENSKU A DESÍTKY DALŠÍCH NOVINEK. TV Nova a Voyo aktuálně připravují 46 nových, původních projektů o 711 epizodách a celkové stopáži 619 hodin. Mezi nimi například vůbec první fantasy sérii, duchařský seriál s Miroslavem Donutilem, příběh o dopadení spartakiádního vraha nebo první český stand-up speciál. Programová nabídka TV Nova a Voyo se významněji rozšíří o žánr dokumentární tvorby. Na novinkách, které se divákům představí v následujících sezonách, se po boku kreativních producentů TV Nova a Voyo podílí 21 nezávislých produkčních společností.