Tiskové zprávy

KDO SE VYŠVIHNE NA ŠPICI TUZEMSKÉ GASTROSCÉNY? POHLREICHŮV SOUBOJ RESTAURACÍ ZAČÍNÁ VE STŘEDU 8. BŘEZNA
6. 3. 2023 14:28
Zátěžový test v podobě třiceti hladových Zdeňkových krků, tajný host v době nepřítomnosti majitelů i závěrečný duel v Next Door by Imperial. Tak budou vypadat první ze zkoušek na cestě hledání té nejlepší tuzemské restaurace. Z výběru a tipů diváků jich Zdeněk Pohlreich nejprve vybral dvanáct, jež vstoupí do vzájemné klání. Zastoupena bude česká klasická i moderní kuchyně, ale do jeho hledáčku se dostaly i podniky zaměřené na asijskou, italskou nebo americkou gastronomii. Hned v prvním díle se proti sobě postaví dva vyhlášené zájezdní hostince - U Jiskrů ze Strakonic a Na Pašince z Kutné hory. Pohlreichův souboj restaurací začíná na TV Nova ve středu 8. března ve 20.20 hodin. Už nyní je na Voyo.
DVACET STATEČNÝCH JE UŽ NA OSTROVĚ. SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO UŽ BRZY NA VOYO A TV NOVA
17. 1. 2023 14:33
Praha 17. ledna 2023 – Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko již 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova. Televizní diváci se na ostrovany mohou těšit vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:35 hodin. Survivor přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící, připomínající přežití na pustém ostrově. Budou si muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně pomocí křesadla, hladem, steskem po domově a pohodlí a hlavně se svými soupeři a jejich taktikou. Zvítězí nakonec jejich schopnost umět říct správná slova ve správný čas a udržet si hráče na své straně? Bude jejich strategií lest a vypočítavost, nebo férová hra? Nebo si vystačí s fyzickou silou?
PRESSKIT SURVIVOR 2023
17. 1. 2023 14:22
NA OBRAZOVKY TV NOVA PŘICHÁZÍ NEJDRSNĚJŠÍ REALITY SHOW – SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO! SOUTĚŽIT V NÍ BUDOU I ZNÁMÉ OSOBNOSTI!
PREZIDENTSKÉ DEBATY TV NOVA OSLOVILY TÉMĚŘ TŘI A PŮL MILIONU LIDÍ
13. 1. 2023 15:10
Praha, 13. ledna – TV Nova včera znovu potvrdila, že je lídrem zpravodajského vysílání v zemi. Debatu tří hlavních prezidentských kandidátů vysílanou na TV Nova sledovalo 1,984 miliony diváků starších čtyř let a dosáhla celkového zásahu 3,049 milionu diváků starších čtyř let (průměrný počet diváků, kteří ji kontinuálně sledovali alespoň tři minuty). Drtivým způsobem tak porazila předvolební debaty konkurenčních televizí. Zpravodajský highlight letošního roku si nenechalo ujít 50,32 % diváků u televizních obrazovek v CS 15-54, jednalo se o nejsledovanější pořad po 20. hodině večerní ve všech hlavních cílových skupinách. Debata hodně zaujala i mladé publikum, podíl na sledovanosti diváků v CS 15-24 byl 64,43 %. Na TN Live debata oslovila přes 100 tisíc online diváků a na sociálních sítích měla přes 25 tisíc zhlédnutí. Skvělých výsledků dosáhla celková denní návštěvnost TN Live i přes HbbTV, a to přes 50 tisíc diváků.