Tiskové zprávy

SKUPINA NOVA V LÉTĚ PORAZILA KONKURENCI KAŽDÝ DEN
1. 9. 2022 15:55
Letní programové schéma Skupiny Nova bylo nabité tradičními tituly i skvělými novinkami. Diváci si mohli naplno užít reprízy oblíbených Specialistů, premiérové díly Šéfky nebo kultovní případy Malého pitavala z velkého města. A protože léto přímo vybízí k cestování po krásách České republiky, mohli se diváci inspirovat s Policií Modrava nebo například se soutěživými šéfkuchaři v Souboji na talíři. Nechyběly samozřejmě ani nejsledovanější zpravodajské Televizní noviny. Letní program Skupiny Nova oslovil v hlavním vysílacím čase 37,32 % diváků v cílové skupině 15-54 a ovládl v prime time 60krát televizní obrazovky a v celodenním vysílání dokonce všech 62 dní letních prázdnin.
FILMOVÉ PREMIÉRY I KLASIKA S HVĚZDNÝM OBSAZENÍM. NA TEMATICKÝCH STANICÍCH TV NOVA
15. 8. 2022 11:20
Pět tematických stanic, nespočet televizních výprav napříč žánry pro celou rodinu. Diváci se mohou těšit na filmové hity na Nova Cinema; reality show, skutečné události, adrenalin i kutily na Nova Action; kultovní sitkomy na Nova Fun; romantické seriály a filmy na Nova Lady; oblíbené kriminálky na Nova Gold. Podzimem je provedou například John Travolta, Johny Depp, Tom Holland, ale i Přátelé nebo královna Viktorie.
TISKOVÁ ZPRÁVA - PROJEKTY PRO ROK 2023 A NÁSLEDUJÍCÍ SEZÓNY
28. 6. 2022 09:22
Televize Nova a Voyo představují projekty hrané tvorby připravované pro sezony roku 2023 a dále. Diváci se mohou těšit například na výpravný Obchodní dům, zasazený do období těsně před druhou světovou válkou, příběh jedné skoro obyčejné rodiny podle scénáře Alice Nellis nebo seriál o tom, jak Martin Pechlát jako Táta v nesnázích zkouší znovu nalézt lásku navzdory třem dcerám, které se mu rozhodly nastěhovat zpět do života. Projekty z dílny Voyo Originál se v nejbližších sezonách rozšíří o minisérii Hojer, mapujicí případy legendy československé kriminalistiky Jiřího Markoviče, pokračování veleúspěšné série Iveta nebo špionážní thriller Extraktoři. Připravuje se také návrat legendární Kriminálky Anděl.
ÚSPĚŠNÝ REPOSITIONING TÉMATICKÝCH STANIC SKUPINY NOVA
14. 4. 2022 07:58
Skupina Nova minulý rok na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a grafických změn s cílem lepší profilace svých stávajících tematických stanic. Ty představují alternativu k hlavnímu kanálu TV Nova, oslovují specifičtější cílové skupiny a dosahují vyšších afinit pro reklamní zadavatele