Tiskové zprávy

PŮL MILIONU PLATÍCÍCH UŽIVATELŮ. VOYO PŘEKROČILO DALŠÍ METU A STÁLE ROSTE.
24. 2. 2023 11:22
Původní projekty vlastní tvorby pod značkou Voyo Originál, prémiový lokální obsah, ti nejlepší čeští tvůrci, známé a silné příběhy, největší nabídka českých filmů na trhu a živé vysílání stanic TV Nova stojí za úspěchem Voyo, které se za necelé dva roky dostalo na špičku českého trhu streamovacích služeb. Voyo překonalo hranici půl milionu platících uživatelů v České republice a na Slovensku!
PRESSKIT - NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ PRO NOVÉ SEZONY
24. 2. 2023 10:51
PREMIÉRY PŘÍŠTÍCH SEZON NA NOVĚ A NA VOYO: PŮVODNÍ ČESKÉ FANTASY, LOVEC DUCHŮ MIROSLAV DONUTIL, VRAŽDY V CHORVATSKU, MEDVĚDI NA SLOVENSKU A DESÍTKY DALŠÍCH NOVINEK. TV Nova a Voyo aktuálně připravují 46 nových, původních projektů o 711 epizodách a celkové stopáži 619 hodin. Mezi nimi například vůbec první fantasy sérii, duchařský seriál s Miroslavem Donutilem, příběh o dopadení spartakiádního vraha nebo první český stand-up speciál. Programová nabídka TV Nova a Voyo se významněji rozšíří o žánr dokumentární tvorby. Na novinkách, které se divákům představí v následujících sezonách, se po boku kreativních producentů TV Nova a Voyo podílí 21 nezávislých produkčních společností.
TISKOVÁ ZPRÁVA - NOVA A VOYO. NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ, NOVÉ SEZONY
24. 2. 2023 10:37
TV Nova a Voyo aktuálně připravují 46 nových, původních projektů o 711 epizodách a celkové stopáži 619 hodin. Mezi nimi například vůbec první fantasy sérii, duchařský seriál s Miroslavem Donutilem, příběh o dopadení spartakiádního vraha nebo první český stand-up speciál. Programová nabídka TV Nova a Voyo se významněji rozšíří o žánr dokumentární tvorby. Na novinkách, které se divákům představí v následujících sezonách, se po boku kreativních producentů TV Nova a Voyo podílí 21 nezávislých produkčních společností.
DVACET STATEČNÝCH JE UŽ NA OSTROVĚ. SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO UŽ BRZY NA VOYO A TV NOVA
17. 1. 2023 14:33
Praha 17. ledna 2023 – Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko již 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova. Televizní diváci se na ostrovany mohou těšit vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:35 hodin. Survivor přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící, připomínající přežití na pustém ostrově. Budou si muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně pomocí křesadla, hladem, steskem po domově a pohodlí a hlavně se svými soupeři a jejich taktikou. Zvítězí nakonec jejich schopnost umět říct správná slova ve správný čas a udržet si hráče na své straně? Bude jejich strategií lest a vypočítavost, nebo férová hra? Nebo si vystačí s fyzickou silou?
PRESSKIT SURVIVOR 2023
17. 1. 2023 14:22
NA OBRAZOVKY TV NOVA PŘICHÁZÍ NEJDRSNĚJŠÍ REALITY SHOW – SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO! SOUTĚŽIT V NÍ BUDOU I ZNÁMÉ OSOBNOSTI!