Tiskové zprávy

Přesně za rok odstartují na stanicích skupiny Nova Zimní olympijské hry 2014 ze Soči
12. 7. 2013 16:36
Do startu Zimních olympijských her v Soči dnes zbývá přesně rok. Skupina Nova, která získala exkluzivní a kompletní vysílací práva na olympijský turnaj v ledním hokeji pro volně šířené stanice Nova a FANDA, spouští u této příležitosti odpočítávání na webových stránkách stanice Nova Sport, která do českých domácností přenese kompletní olympijské dění ze Soči.
19. narozeniny televize Nova slaví diváci i hvězdy
12. 7. 2013 16:30
Sedm desítek hvězd, stovky diváků a exkluzivní nahlédnutí do "kuchyně" televize Nova - to je největší narozeninová oslava v historii, kterou TV Nova dnes uspořádala pro své diváky. Ti, kteří měli to štěstí a přihlásili se před naplněním kapacity, vstoupili do jejího světa na Dni otevřených dveří, který se koná u příležitosti 19. narozenin televize Nova.
Skupina Nova se dvěma nominacemi na shortlistu prestižní ceny Promax Awards
12. 7. 2013 16:25
Ve dvou kategoriích cen PromaxBDA 2013 Europe se budou o výhru ucházet dva projekty skupiny Nova. Nominaci v kategorii BEST ENTERTAINMENT/MUSIC/VARIETY/COMEDY PROMOTION získaly upoutávky na loni vysílanou hudební show Hlas ČeskoSlovenska, grafická výbava a launchovací image kampaň na FANDU pak bude o cenu bojovat v kategorii BEST ON-AIR IDENT CAMPAIGN (IN-HOUSE). Vyhlášení vítězů letošního ročníku proběhne v rámci slavnostního ceremoniálu 12. března v Paříži.
Televize Nova bude své 19. narozeniny slavit po celý únor
12. 7. 2013 16:22
Televize Nova 4. února 2013 oslaví své už 19. narozeniny a u této příležitosti se mohou diváci těšit na tři velké narozeninové dárky. Poprvé v historii budou mít možnost podívat se do zákulisí přípravy svých oblíbených pořadů na prvním Dni otevřených dveří, po celý únor budou moct získat předplatné VOYO za speciální narozeninovou cenu 99 Kč. Ten největší dárek je pak čeká na konci února, kdy skupina Nova spustí svou další, celkově už sedmou stanici nazvanou Telka.