Tiskové zprávy

Skupina Nova obdržela licenci na svou sedmou stanici, Telka odstartuje 22. února 2013
12. 7. 2013 16:38
Na dnešním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání obdržela společnost CET 21 vysílací licenci pro svou sedmou stanici, terestricky volně šířenou Telku. Ta odstartuje v závěru oslav 19. narozenin televize Nova v pátek 22. 2. ve dvě hodiny odpoledne střihovým pořadem Nova sobě, který divákům připomene všechny jubilejní pořady vysílané k výročím televize Nova. Od 17:35 se budou moct diváci podívat na úvodní pilotní díl seriálu Ulice, jehož osm sezón Telka odvysílá od počátku. Od 20:00 pak Telka odvysílá legendární pořad Novoty, na které se diváci mohou následně těšit každý pátek.
Prezidentský týden na TV Nova
12. 7. 2013 16:37
V souvislosti s historicky první přímou volbou prezidenta České republiky skupina Nova přizpůsobuje programovou skladbu televizního i online vysílání. Dnes večer v přímém přenosu odvysílá rozhodující prezidentský duel v rámci speciálu Televizních novin Cesta na Hrad. Sobotní Televizní noviny budou vůbec poprvé odvysílány z exteriéru a mimo jiné živě nabídnou rozhovor s nově zvolenou hlavou státu. Prezidentské volbě se v průběhu sobotního dne bude věnovat i internetový kanál Nova News, který uvede odpolední kontinuální živé vysílání s hosty.
Přesně za rok odstartují na stanicích skupiny Nova Zimní olympijské hry 2014 ze Soči
12. 7. 2013 16:36
Do startu Zimních olympijských her v Soči dnes zbývá přesně rok. Skupina Nova, která získala exkluzivní a kompletní vysílací práva na olympijský turnaj v ledním hokeji pro volně šířené stanice Nova a FANDA, spouští u této příležitosti odpočítávání na webových stránkách stanice Nova Sport, která do českých domácností přenese kompletní olympijské dění ze Soči.
19. narozeniny televize Nova slaví diváci i hvězdy
12. 7. 2013 16:30
Sedm desítek hvězd, stovky diváků a exkluzivní nahlédnutí do "kuchyně" televize Nova - to je největší narozeninová oslava v historii, kterou TV Nova dnes uspořádala pro své diváky. Ti, kteří měli to štěstí a přihlásili se před naplněním kapacity, vstoupili do jejího světa na Dni otevřených dveří, který se koná u příležitosti 19. narozenin televize Nova.
Skupina Nova se dvěma nominacemi na shortlistu prestižní ceny Promax Awards
12. 7. 2013 16:25
Ve dvou kategoriích cen PromaxBDA 2013 Europe se budou o výhru ucházet dva projekty skupiny Nova. Nominaci v kategorii BEST ENTERTAINMENT/MUSIC/VARIETY/COMEDY PROMOTION získaly upoutávky na loni vysílanou hudební show Hlas ČeskoSlovenska, grafická výbava a launchovací image kampaň na FANDU pak bude o cenu bojovat v kategorii BEST ON-AIR IDENT CAMPAIGN (IN-HOUSE). Vyhlášení vítězů letošního ročníku proběhne v rámci slavnostního ceremoniálu 12. března v Paříži.