Skupina Nova připravuje k NHL v Praze exkluzivní program

NHL v Praze
Zdroj: TV Nova NHL v Praze

Praha, 19. září 2019 – Slavná hokejová NHL míří do České republiky a skupina Nova má připravený program odpovídající věhlasu nejprestižnější hokejové soutěže světa. Ten vyvrcholí na obrazovkách televize Nova a stanice Nova Sport 1 v pátek 4. října 2019 přímým přenosem zápasu Philadelphia Flyers vs. Chicago Blackhawks. Nedílnou součástí pátečního programu bude moderované studio Štěpánem Sokolem přímo z O2 Arény. Stanice Nova Sport 1 ve čtvrtek 3. října 2019 mimořádně nabídne přímý přenos z tréninků obou týmů. Hokejový program doplní Snídaně s Novou, která se NHL v Praze bude věnovat celý týden prostřednictvím speciálního studia s hokejovými hosty.

Televize Nova, stanice Nova Sport 1 a webový portál Voyo zápas vysílají od 20:00 hodin. Utkáním diváky provedou zkušení komentátoři Nova Sport Roman Jedlička a Tomáš Borovec. Diváci se dále mohou těšit na moderované studio Štěpánem Sokolem přímo z O2 Arény. Ve studiu nebudou chybět zajímaví hosté z NHL a bývalí hráči. Předzápasové studio se všemi posledními novinkami a exkluzivními reportážemi začíná v 19:00 hodin na stanici Nova Sport 1. Aktuální informace z haly a od ledu divákům zprostředkuje moderátorka Inna Puhajková a hokejový komentátor Filip Šedivý.

“Vzhledem k tomu, že zájem diváků o NHL v Praze je opravdu obrovský, rozhodli jsme se, že budeme živě vysílat už i čtvrteční otevřené tréninky,” uvádí šéf sportu televize Nova Dušan Mendel. “V týdnu před zápasem navíc chystáme i speciální vysílání ve Snídani s Novou, i tam si budeme zvát hosty z NHL. Do hokejového se navíc převlečou i naše Sportovní noviny.”

Vstupenky na zápas NHL v Praze se přes internet vyprodaly během pár hodin. Pro ty, kteří si chtějí užít zápas společně s dalšími fanoušky, připravila skupina Nova velkoplošnou projekci. Ta se uskuteční v Brně na Zelném trhu. Fanouškovská zóna se otevře v 18:30 hodin.

TV Spoty:
Image spot: https://1url.cz/eMbOi
Event Spot: https://1url.cz/NMbOW


Martin Šnýdr
PR a Brand Manager
M: +420 605 208 499
E:Martin.Snydr@nova.cz