Doktoři z Počátků zpátky na obrazovce 25. 8., nově v pondělí a ve středu

Promo
Promo

Populární seriál Doktoři z Počátků se po prázdninové pauze vrací v novém vysílacím čase. Zatímco před prázdninami řada jeho fanoušků netrpělivě očekávala nedělní díly, nově se budou s oblíbenými hrdiny z malebné české vesničky bavit dokonce dvakrát týdně, a to v pondělí a ve středu od 20.20.

Úspěšnou první řadu seriálu, která odstartovala už v červnu 2013, průměrně sledovalo 32,10 % diváků u televizních obrazovek ve skupině 15-54. „V televizním publiku 4+ jednotlivé díly průměrně sledovalo dokonce 37,41 % diváků u televize. Vzhledem k úspěchu seriálu jsme se rozhodli navýšit počet vysílaných dílů z jednoho na dva týdně,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Ve druhé řadě se v Počátkách objeví některé nové postavy – místo zdravotní sestry Oty Kováře obsadí mladý zdravotní bratr Jakub ztvárněný Davidem Gránským, kterého ale více než medicína zajímají dámské sukně. Diváci se také dozvědí, jak vztah Ondřeje a Markéty změní narození potomka a v Markétině rodině se navíc objeví další dítě. Všechny obyvatele vesničky pak vystraší vážné zdravotní potíže doktora Panenky.

„Hned v prvním díle nové řady se podíváme na počátecký masopust, kde se známé tváře objeví v netradičních kostýmech. Pokračovat budou také snahy o usmíření mezi Josefkou, představovanou Evou Termerovou, a Emmou v podání Ivy Janžurové. Jak to dopadne, to se diváci dozvědí už dnes ve 20.20 na Nově,“ uvádí první epizodu druhé sezóny Alex Ruzek.

Pro více informací kontaktujte:

Vojtěch Boháček, vojtech.bohacek@nova.cz, +420 725 918 943