Skupina Nova – časopis Fenomén Ordinace a Ulice je od dnešního dne v prodeji

Fenomén Ordinace a Ulice
Zdroj: TV Nova Fenomén Ordinace a Ulice

Skupina Nova připravila s mediální skupinou Mafra časopis pro fanoušky seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Od dnešního dne je v prodeji speciální vydání časopisu Tina s názvem Fenomén Ordinace a Ulice.

Skupina Nova připravila s mediální skupinou Mafra časopis pro fanoušky seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Od dnešního dne je v prodeji speciální vydání časopisu Tina s názvem Fenomén Ordinace a Ulice. Přináší na 120 stranách přehled toho nejzajímavějšího, co se za dobu patnácti let vysílání v obou seriálech odehrálo.

„Fenomén Ordinace a Ulice je oslavou patnáctých narozenin obou našich seriálů. Věříme, že toto speciální vydání skalní fanoušky obou seriálů potěší a najdou v něm jedinečné informace. Jako třeba vyprávění architekta, který postavil Ulici,“ říká Lucie Melecká, ředitelka korporátní komunikace skupiny Nova.

Časopis je rozdělen na dvě části. Ta první potěší fanoušky Ordinace v růžové zahradě, druhá část speciálu zavede čtenáře mezi obyvatele Ulice.
Nechybí legendární scény, osudové zvraty, postřehy herců o jejich seriálových postavách, nebo rozhovory s tvůrci seriálů. Čtenáři si mohou zasoutěžit i o komparzní roli.