Nové díly seriálu Dáma a Král na TV Nova!

Dáma a Král - Tereza Hofová a Michal Dalecký
Zdroj: TV Nova Dáma a Král - Tereza Hofová a Michal Dalecký

Mimořádně úspěšný detektivní seriál TV Nova Dáma a Král se už v neděli 27. října vrací na televizní obrazovky! Lenka Braunová (Tereza Hofová), Milan (Michal Dalecký), Prokop Král (Matěj Hádek), Rudolf Černý (Miroslav Donutil) a Jiří Mladý (Jan Cina), oblíbené postavy seriálu, vyrazí opět po stopách zločinu.

Mimořádně úspěšný detektivní seriál TV Nova Dáma a Král se už v neděli 27. října vrací na televizní obrazovky! Lenka Braunová (Tereza Hofová), Milan (Michal Dalecký), Prokop Král (Matěj Hádek), Rudolf Černý (Miroslav Donutil) a Jiří Mladý (Jan Cina), oblíbené postavy seriálu, vyrazí opět po stopách zločinu. Ovšem kromě napínavých detektivních zápletek se diváci mohou těšit na mnohem víc. Odkud se vlastně vzal Milan a jaká je jeho spojitost s minulostí Prokopa Krále? Podaří se našim hrdinům odstranit nebezpečí, které Prokopovi po návratu do Česka stále hrozí? A jaký příběh tají před ostatními Lenka?

„Bude docházet k postupnému odkrývání minulosti ústředních hrdinů, což je druhá linka pod příběhy jednotlivých epizod. Odhalí se Lenčiny kořeny a její tajemství. Moje role je zábavnější a plnější, nesmírně mě ta práce baví,” láká na nové epizody představitelka ústřední ženské role, právničky Lenky Braunové, Tereza Hofová.

Diváci i tentokrát navštíví spolu s právníky řadu atraktivních prostředí. Nové epizody je zavedou například mezi víkendové lovce, mladé básníky, kuriózní komunitu sériových svůdců žen či na strašidelnou samotu na česko-polských hranicích.

„Lenka žije ve světě paragrafů. Pravda je pro ni to, co vidí. Je zodpovědná a respektuje řád,“ popisuje Hofová. Jejím přesným opakem je ale její kolega Milan, který si libuje v překračování pravidel, infiltraci do neznámých prostředí a nezvyklých metodách pátrání. A co teprve Prokop, který je v přemýšlení vždy o krok napřed před ostatními.

„Mezi Lenkou a Milanem to jiskří, stále se špičkují. Divák pronikne hlouběji do jejich vztahu a postupně se mu odhalí i to, co si Lenka s Milanem o sobě vzájemně myslí. Mnohdy budou diváci vědět více než postavy samy,“ prozrazuje představitel Milana, Michal Dalecký.

Neobvyklý tým z kanceláře Černý, Braunová a spol. používá metody, které rychlostí i úspěšností zdaleka předčí ty policejní. Momenty napětí, humor i překvapivá rozuzlení čekají diváky od 27. října každou neděli ve 20:20 na TV Nova!

Fotografie ke stažení zde: https://we.tl/t-dSpLf9ZzaG