Aktuálně

Lucie Borhyová a Rey Koranteng dnes oslaví dvacet let v Televizních novinách!

5.8. 2019 12:47

Na den přesně před dvaceti lety se v televizi Nova poprvé objevila moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Postupem času se z nich stali nejoblíbenější moderátoři v České republice a Televizní noviny nejsledovanější zpravodajskou relací u nás.

Kateřina Brožová míří do šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas!

1.8. 2019 11:22

Tvoje tvář má známý hlas se už na podzim objeví na obrazovkách televize Nova. Čtvrtou oznámenou hvězdou této show je herečka Kateřina Brožová. Ta se po boku Zuzany Norisové, Roberta Urbana a Debbi Kahlové představí v úžasných proměnách, a bude bojovat o finanční výhry na dobročinné účely.

Třetí účinkující show TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS je Debbi Kahlová!

24.7. 2019 11:16

Show Tvoje tvář má známý hlas se již brzy vrátí na obrazovky televize Nova. Osm soutěžících se nejen představí v úžasných proměnách, ale bude také bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. Třetí hvězdou této show je zpěvačka s velmi specifickým hlasem Debbi Kahlová, která se zařadí mezi Zuzanu Norisovou a Roberta Urbana.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: Dalším soutěžícím je charismatický herec Robert Urban!

17.7. 2019 11:28

Podzim na televizi Nova bude patřit i oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Po boku sympatické herečky Zuzany Norisové, která byla první zveřejněnou hvězdou šesté řady, se objeví charismatický herec Robert Urban.

Zuzana Norisová bude hvězdou show TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS!

15.7. 2019 08:55

Show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na obrazovkách televize Nova už na podzim. Diváci se i v šesté řadě mohou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Mezi účinkujícími bude i sympatická herečka Zuzana Norisová, která se objevila v řadě filmů a seriálů a velmi dobře ji znají diváci v České republice i na Slovensku.