Aktuálně

Třetí účinkující show TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS je Debbi Kahlová!

24.7. 2019 11:16

Show Tvoje tvář má známý hlas se již brzy vrátí na obrazovky televize Nova. Osm soutěžících se nejen představí v úžasných proměnách, ale bude také bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. Třetí hvězdou této show je zpěvačka s velmi specifickým hlasem Debbi Kahlová, která se zařadí mezi Zuzanu Norisovou a Roberta Urbana.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: Dalším soutěžícím je charismatický herec Robert Urban!

17.7. 2019 11:28

Podzim na televizi Nova bude patřit i oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Po boku sympatické herečky Zuzany Norisové, která byla první zveřejněnou hvězdou šesté řady, se objeví charismatický herec Robert Urban.

Zuzana Norisová bude hvězdou show TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS!

15.7. 2019 08:55

Show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na obrazovkách televize Nova už na podzim. Diváci se i v šesté řadě mohou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Mezi účinkujícími bude i sympatická herečka Zuzana Norisová, která se objevila v řadě filmů a seriálů a velmi dobře ji znají diváci v České republice i na Slovensku.

Vítězem MasterChef Česko je sedmnáctiletá Kristína!

17.6. 2019 07:12

Sedmnáctiletá studentka obchodní akademie Kristína Nemčková si odnáší titul nejlepšího amatérského kuchaře a půl milionu korun. Ve finále porazila své dva talentované kolegy dvaadvacetiletého Honzu a pětadvacetiletou Leu.

Eurovolby 2019 na TV Nova: Snídaně s Novou z Bruselu i volební studio!

23.5. 2019 14:40

Televize Nova věnuje volbám do Evropského parlamentu velký prostor. Svým divákům přinese ty nejdůležitější a současně komplexní informace, aby se ti, co ještě váhají mohli nejlépe rozhodnout, komu dát svůj hlas. Kromě řady zajímavostí o volebních stranách zavítají kamery televize Nova také přímo do Evropského parlamentu.