Skupina Nova chystá k Wimbledonu exkluzivní doprovodný program

logo Nova Group 2017
Zdroj: TV Nova logo Nova Group 2017

Praha, 13. června 2017 – Nejstarší tenisový Grand Slam si zaslouží mimořádnou pozornost, a tu mu dopřejí i stanice skupiny Nova. Prémiové kanály Nova Sport 1 a 2 budou vysílat přímé přenosy z All-England Clubu. Další 4 speciální kanály pak nabídne videoportál Voyo. Nova Action bude svým divákům servírovat to nejdůležitější z uplynulého dne v pořadu „Kraťas Martina Čermáka“. Novinky ze zelených trávníků bude přinášet také „Wimbledonský servis“ ve Snídani s Novou a na Nova International.

Prémiové sportovní stanice Nova Sport 1 a 2 budou nepřetržitě sledovat ty nejzajímavější zápasy vždy denně od 12:30 hod. Videoportál Voyo pak divákům zprostředkuje pohled na kurty na dalších 4 speciálních kanálech bez komentáře. K vidění tak bude dění ze šesti kurtů najednou.

„Wimbledon je skutečně mimořádnou událostí, a proto k němu přistupujeme s maximální péčí. Nejslavnější tenisový turnaj bude velkým tématem jak pro zpravodajství, tak i pro Snídani s Novou. Hlavní slovo však budou mít živé přenosy na obou stanicích Nova Sport. Letos náš tým komentátorů navíc rozšíříme o bývalou českou reprezentantku Kláru Koukalovou,“ doplňuje vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Skupina Nova nabídne svým divákům kromě přímých přenosů pestrý doprovodný program. Každý den ve 23:10 hod. uvidí na obou stanicích Nova Sport padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného dne. Originální desetiminutový pořad plný rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese „Kraťas Martina Čermáka“, který odvysílá každý den ve 22:50 hod. na Nova Action. O ranní přehled se pak postará „Wimbledonský servis“, jenž bude vysílat stanice Nova každý všední den od 8:15 hod. v rámci Snídaně s Novou. Diváci se letos mohou těšit i na předzápasová studia, která jim stanice Nova Sport nabídnou každý všední den od 12:15 hod. Mimořádnou pozornost dostane Wimbledon také na webových stránkách novasport.tv, kde kromě aktuálního zpravodajství budou i videoblogy komentátorů, expertů i tenistů. Do kampaně se letos zapojily přední české tenistky a tenisové legendy.

„Wimbledonu věnujeme vždy speciální pozornost, které je nejvýznamnější tenisová událost roku hodna. Pro letošní ročník jsme připravili novou 3D informační grafiku pro studia ve Snídani s Novou a pro denní předzápasová studia. Dále rozšířenou kampaň se spoty a medailony, představující naše nejlepší tenisty a tenistky i nové rubriky pro magazín „Kraťas Martina Čermáka“. Spolu se všemi tenisovými fanoušky se těšíme na oslavu světového tenisu na obrazovkách stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2,“ říká kreativní ředitel skupiny Nova Alan Záruba.

Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 3. července bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky stanicím Nova Sport 1 a 2 a videoportálu Voyo mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

Ve spotové kampani se představují Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová, Petra Kvitová, Kateřina Siniaková, Helena Suková a Radek Štěpánek.


Jana Ondrejechová
Koordinátorka korporátního PR
M: +420 725 554 418
E: Jana.Ondrejechova@nova.cz