Tvoje tvář má známý hlas: Už v sobotu startuje první díl čtvrté řady!

Tvoje tvář má známý hlas IV
Zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas IV

Nejúspěšnější zábavná show posledních let Tvoje tvář má známý hlas, která trhá rekordy ve sledovanosti, se už v sobotu večer vrací na obrazovky se svojí čtvrtou řadou.

Nejúspěšnější zábavná show posledních let Tvoje tvář má známý hlas, která trhá rekordy ve sledovanosti, se už v sobotu večer vrací na obrazovky se svojí čtvrtou řadou. Diváci budou každý týden sledovat vystoupení Leony Machálkové, Tomáše Matonohy, Anety Krejčíkové, Dalibora Gondíka, Bereniky Kohoutové, Jana Maxiána, Jitky Boho a Jana Kopečného, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého, novou posilou se stane Aleš Háma. Hereckým koučem bude oblíbený herec Martin Dejdar. Diváci se mohou těšit i na několik překvapení. V jednom dílu usedne do poroty světově známý host. Půjde o půvabnou supermodelku Karolínu Kurkovou. V první epizodě navíc na diváky čeká speciální číslo, ve kterém uvidí účastníky předchozích řad s hitem od Backstreet Boys.

Šikovný tým maskérů měl v prvním dílu nové řady nejvíce práce s proměnami Leony Machálkové, Honzy Maxiána a Dalibora Gondíka, kteří strávili v maskérských křeslech nejvíce času. Vzhledem k velkému horku, které za letního počasí ve studiu panuje, musel Honza Maxián o pauzách svou masku „odvětrávat“ a utírat pot, který se pod latexem hromadil.

Po třech řadách dostal moderátor pořadu Ondřej Sokol zbrusu nové prostředí za scénou u výtahu, který dopravuje soutěžící na jeviště. Nový dechberoucí a moderní design scénografa Marka Hollého se skládá z 60 m2 speciálního zrcadlově lesklého černého lamina. Vše je doplněno několika LED pásy.

Velkolepá show Tvoje tvář má známý hlas startuje v sobotu ve 20.20 na Nově.