Automobilový magazín AutoTN nově i v nabídce HbbTV

Čtenáři automobilového magazínu si mohou užít i tuto obsahovou nabídku v rámci HbbTV, kde má Auto magazín nyní svou novou rubriku. Je součástí sekce Zprávy TN.cz a zrcadlí celý obsah webu http://auto.tn.nova.cz/.

Čtenáři automobilového magazínu si mohou užít i tuto obsahovou nabídku v rámci HbbTV, kde má Auto magazín nyní svou novou rubriku. Je součástí sekce Zprávy TN.cz a zrcadlí celý obsah webu http://auto.tn.nova.cz/. Čtenáři se zde mohou těšit na novinky ze světa motorů, recenze automobilů, užitečné rady a tipy, adrenalin ze závodních tratí a na spoustu zábavy. Magazín nabízí nejen psané reportáže, ale i videa, žebříčky a zákulisní informace ze světa motorismu.

V nabídce HbbTV je k dispozici aktuální zpravodajství TN.cz, sportovní zpravodajství a nově i magazín autoTN.cz, které jsou plné zajímavých videí a fotogalerií. Celé online zpravodajství je speciálně přizpůsobeno pro televizor a dálkové ovládání. Diváci navíc naleznou články, zajímavosti, novinky a krátká videa k nejoblíbenějším aktuálním pořadům, jako například Tvoje tvář má známý hlas, Robinsonův ostrov, Výměna manželek a seriálům Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.

Informace o HbbTV skupiny Nova najdete na webové stránce: http://tv.nova.cz/hbbtv