Aktuálně

V uplynulém 42. týdnu zaujala skupina Nova téměř 40 % diváků u TV obrazovek

24.10. 2016 10:40

Včerejší osmá epizoda zábavné show Tvoje tvář má známý hlas II byla s 44,55% share v CS 15-54 nejsledovanějším pořadem uplynulého týdne.

TV Nova a Bauer Media vydávají pokračování speciálu Tvoje tvář má známý hlas

18.10. 2016 15:32

V návaznosti na úspěšnou spolupráci z května letošního roku vydává televize Nova ve spolupráci s nejsilnějším časopiseckým vydavatelstvím v České republice Bauer Media pokračování speciálu k úspěšnému pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Skupina Nova v minulém týdnu zaujala 40,7 % diváků u TV obrazovek

18.10. 2016 14:05

Včerejší sedmá epizoda zábavné show Tvoje tvář má známý hlas II se opět stala nejsledovanějším pořadem uplynulého týdne.

Legendární show Chcete být milionářem? se vrací! Přihlaste se právě teď

23.2. 2016 14:10

Na obrazovky televize Nova se vrátí král mezi soutěžními pořady – Chcete být milionářem? Celosvětově úspěšná show, která v minulosti vyvolala obrovský zájem i u českých diváků přinese zbrusu nové díly. Televize Nova spouští dnešním dnem casting a vyzývá všechny zájemce, kteří se chtějí stát milionáři, aby se právě teď přihlásili na https://milionar.nova.cz/, kde je připraven přihlašovací formulář.

Televize Nova přichází s novou soutěžní show Co na to Češi!

23.2. 2016 14:05

Televize Nova na svých obrazovkách brzy představí novou soutěžní show, ve které se mezi sebou utkají dva pětičlenné týmy. Úkolem hráčů bude co nejlépe odhadnout, co na různé jednoduché otázky z každodenního života řeklo sto oslovených Čechů. Nyní se tak otevírají možnosti všem milovníkům zábavy, kteří chtějí soutěžit o hodnotné ceny! Stačí dát dohromady tým pěti lidí, ať už příbuzných nebo dobrých známých, a co nejdříve se přihlásit do právě otevřeného castingu televize Nova.